Waldek Urbanowski

o Waldku

Ja, Waldemar Urbanowski, lat 57, wykształcenie średnie, rolnik, bezpartyjny, żona Teresa lat 52, dwie córki, wykształcenie wyższe, syn, wykształcenie średnie, były biegacz (sportowiec) Klub Sportowy Zantyr, oświadczam, że biorę udział w wyborach roku 2010 i stawiam moją osobę jako kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Dlaczego to robię? Dlatego, ponieważ kocham drugiego człowieka, kocham ludzi i darzę wszystkich dobrą myślą, szacunkiem i uśmiechem. Z tego wynika, że drugi człowiek nie jest mi obojętny. Tak więc, moje życie przebiegało w ten sposób, że oprócz pracy tej zwykłej, codziennej, zarabiając na życie, ponosząc smutki i radości, upadki i powstania, jak każdy z nas, żywo byłem zainteresowany problemami życia codziennego, bardzo dużo rozmawiałem. Z tego dialogu wyciągałem właściwe wnioski, a na to wszystko nakładałem własne myśli, przemyślenia i rozważania. Trwało to od zawsze, od kiedy sięgam pamięcią. Tak więc dotarłem do tego momentu, kiedy uznałem, że mam odpowiednią wiedzę, umiejętności i rozwiązania, z którymi chcę zapoznać mój ukochany naród, a który zweryfikuje mnie w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Całe życie też pracowałem nad sobą, a jest to najtrudniejsza z trudnych prac. Starałem się dotrzymywać słowa sobie i dotrzymałem. Wszyscy ludzie, z którymi chociaż przez chwilę się spotkałem wiedzą jaki jestem. Ci z którymi nie miałem przyjemności spotkać się, porozmawiać – poznają mnie. Tak więc jestem w tym miejscu i czasie, gdzie uznałem, że już dojrzałem, a decyzja przyszła – nie potrafię powiedzieć kiedy. To tak jak z miłością dwojga ludzi dziewczyny i chłopca, kobiety i mężczyzny kiedy się zakochują, dzieje się to i koniec.

To, że wystawiam moją osobę jako kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej nie jest moim celem, jest to tylko środek. Celem moim jest Polska, mój ukochany kraj i naród, który darzę wielkim szacunkiem i miłością. W tym miejscu składam uroczystą przysięgę, że słowa dotrzymam, bo zawsze go dotrzymywałem. Napisałem co chce zrobić, a jest to zaledwie ułamek. Natomiast jak to chce zrobić, będzie to programem mojej kampanii wyborczej. Powiem tylko tyle, że chce uzależnić wszystko od wszystkiego, zaufajcie mi, a nie zawiodę.

AKTUALNIE ZGODNIE Z WYMOGAMI PRAWA ZBIERAM PODPISY NIEZBĘDNE DLA FORMALNEGO ZAREJESTROWANIA MEJ KANDYDATURY.

Z poważaniem

Waldemar Urbanowski

 

Złożenie podpisu na liście na moją osobę tj. Waldemara Urbanowskiego jako kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej do niczego nie zobowiązuje, ale umożliwia nam Wszystkim w dniu wyboru większą możliwość trafnego i słusznego wyboru, ponieważ jestem osobą z poza wszelkich układów politycznych, związkowych czy jakichkolwiek grup interesów.

Znajdziesz Waldka na:

Waldek w mediach

wybory_2010_pomylka_mediow_-_pominieto_kandydata_waldemara_urbanowskiego

Wybory 2010. Pomyłka mediów - pominięto kandydata Waldemara Urbanowskiego

Waldek będzie w

Ulubione odcinki

Pierwsze publiczne wystąpienie "kandydat widmo" (część 2)

pierwsze_publiczne_wystapienie_kandydat_widmo_czesc_2

Pierwsze publiczne wystąpienie "kandydat widmo" (część 1)

pierwsze_publiczne_wystapienie_kandydat_widmo_czesc_1